Sužinokite apie mus

Mes laimingi būti Jūsų vedliais

Kur pirkti kelionę

Mes atrandame pasaulį. Ir mūsų pavadinimas „Atrask pasaulį“ tai atspindi.

pasaulis

Esame kolektyvas, kuris skiriasi nuo bet kurio kito kolektyvo. Darome viską, kad mūsų darbuotojai grįžtų namo tokie pat laimingi, kokie ryte atvyko į darbą. Gyvenimas per trumpas, kad būtų kitaip.
Mes visi esame skirtingi ir mums tai patinka. Jei manote, kad dirbame pagal taisykles ir reglamentus, Jūs klystate. Kiekviena situacija sprendžiama individualiai. Turime išskirtinių žmonių, kuriems patinka dirbti kiekvieną dieną iki savo galimybių ribos. Mes dirbame visiškai pasitikėdami vieni kitais ir kiekvienas gali priimti svarbius sprendimus, kad tik būtų galima greičiau išspręsti problemas.
Bendras mūsų tikslas yra užtikrinti įmonės sėkmę. „Niekas man nesakė“ nėra mūsų atsakymas. Kasdien neformaliai aptariame savo tikslus, kad galėtume atlikti savo darbą aukštame lygyje. Mūsų politika yra tokia: visada būti Jums pasiekiamiems tiek darbo vietoje, tiek telefonais ar kitomis priemonėmis. Mūsų darbas teikia džiaugsmo: susipažįstame su įdomiais žmonėmis, pasiekiame naujas aukštumas, įgyjame naujos patirties. Mes kuriame teigiamą darbo atmosferą. Visada stengsimės užtikrinti sveiką, produktyvią ir draugišką darbo aplinką.

Kur pirkti kelionę

Patirtis turizme – svarbiausias faktorius.

Visi mūsų darbuotojai nuolat siunčiami į specialias keliones, kur susipažįsta su šalimis, regionais, viešbučiais.

Mūsų biuras yra strategiškai patogioje ir žinomoje vietoje:

Viršuliškių 38, Viršuliškių stogai, 1-as aukštas, LT-05104 Vilnius. (žemėlapis).. Norime atkreipti Jūsų dėmėsį, kad Jei negalite atvykti mūsų darbo metu, galite mums skambinti, susitarsime dėl Jūsų apsilankymo laiko nedarbo valandomis arba per išeigines.

Galiausiai dauguma klientų tampa mūsų draugais.
Tai mums labai malonu!

Nuostabūs žmonės. Nerealūs turai. Neatrasti grožiai.

Ką mes galime Jums pasiūlyti

icon4

Kelionės su gidais

icon5

Lanksčios sąlygos

icon6

Patarimai keliautojams

icon1

Kelionės didelėms grupems

icon3

Nuotraukų turai

icon2

Specializuotos kelionės